GOJISAN Logo gojisan
Uus!

Kaitse kogu perele! GOJISAN® Immuuntoonik.

Unikaalne kombinatsioon immuunsüsteemi tugevdamiseks: veenduge ise goji marjade jõus ja astelpaju marjade vitamiinirikkuses.

Kas teie immuunsüsteem on nõrk?
Kas tunnete väsimust, kurnatust või kaldute põdema külmetushaigusi?

GOJISAN® Immuuntoonik aitab igapäevaselt toetada teie immuunsüsteemi, suurendades samal ajal ka üldist heaolu. Lisaks võimsatele goji marjadele saate astelpaju marjadest lisaportsjoni kehale vajalikke vitamiine.

Traditsioonilise Hiina meditsiini järgi suurendab goji mari mitmel viisil elujõudu. Nn supermari sisaldab lisaks tsingile, rauale, vitamiinidele ja tähtsatele mikroelementidele ka selliseid aineid, nagu polüsahhariidid[1], mis toetavad just immuunsüsteemi.

Ka astelpajumarjad annavad tugeva tõuke immuunsüsteemile, olles üheks parimaks looduslikuks vitamiiniallikaks, mida eeskätt iseloomustab suur C-vitamiini ja sekundaarsete taimsete koostisosade sisaldus. Uuringud näitavad, et astelpajul on põletikuvastased, rakku kaitsvad ja regeneratiivsed ning stressi vähendavad toimed.

Kuid unikaalne immuunsust toetav koostis pakub veelgi rohkem:

GOJISAN® Immuuntoonik koostisse kuuluvad 10 erinevat vitamiini kaitsevad rakkusid oksüdatiivse stressi eest, aidates vähendada väsimust ja toetades normaalset energiaainevahetust. Samuti toetavad need terve naha, juuste ja lihasfunktsiooni säilimist – tõeliselt mitmekülgne toime!

Ja lisaks - GOJISAN® Immuuntoonik on suurepärane apelsinimaitse! Olles alkoholi-, gluteeni-, laktoosi- ja värvainetevaba, sobib see igapäevaseks kasutamiseks alates 4 aasta vanustest lastest. Lisaks sellele sisaldab GOJISAN® Immuuntoonik kuni 50% vähem suhkruid võrreldes teiste sarnaste preparaatidega! Kokkuvõttes võib öelda, et see preparaat sobib üldise heaolu edendamiseks ja immuunsüsteemi parandamiseks kogu perele!